CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
SK
 

Parapety venkovní a vnitřní

Prodej a montáž venkovních a vnitřních parapetů.

Ceník rádi zašleme na vyžádání.

          

 

Všechny parapety upravujeme na míru podle požadavků zákazníka.

 

VENKOVNÍ PARAPETY TAŽENÉ HLINÍKOVÉ


Venkovní parapety jsou vyráběny v šířkách 50 - 400 mm s povrchovou úpravou eloxováním nebo komaxitováním. Parapety se vyznačují vysokou mechanickou odolností proti působení klimatických vlivů a barevnou stálostí.

 

 

VENKOVNÍ PARAPETY HLINÍKOVÉ OHÝBANÉ


Tyto parapety jsou ekonomickou variantou pro hliníkové parapety z taženého profilu. Charakterizují se srovnatelným vzhledem, liší se však cenou a tím se stávají dostupnými pro všechny, kteří hledají cenově přijatelné parapety pro svá okna. Materiál, ze kterého jsou vyrobeny, je již dlouhodobě ověřený. Jedná se o hliníkový plech s polyesterovým povlakem, což zaručuje dlouholetou trvanlivost, odolnost a také stálobarevnost bez nutnosti obtížné údržby.

 

VNITŘNÍ PLASTOVÉ KOMŮRKOVÉ PARAPETY


Vnitřní parapety jsou význačným doplňkem moderních interiérů, neplní pouze funkci ukončení zdiva, ale svým vzhledem a barevnou škálou výrazně zasahují do vzhledu interiérů. Parapety se vyznačují jednoduchou montáží bez potřeby speciálních nástrojů, okenní parapet lze:

 

VNITŘNÍ DŘEVOTŘÍSKOVÉ PARAPETY


Vnitřní parapety jsou význačným doplňkem moderních interiérů, neplní pouze funkci ukončení zdiva, ale svým vzhledem a barevnou škálou výrazně zasahují do vzhledu interiérů. Parapety jsou určeny pro vnitřní užití v obytných prostorách a provozech. Horní krycí vrstva je vysokotlaký laminát HPL o síle 0,6 mm lepený na dřevotřískovou desku, na spodní straně parapetu je použit kvalitní vlhkuodolný impregnovaný materiál, jeho vlastnosti umožňují snadné a kvalitní opracování, výrazně vyšší přilnavost k montážním materiálům. Při montáži i po ukončení montáže nesmí vlhkost vzduchu v místnosti přesáhnout 60%

 

 

 
 
 
 

THERMOSPOR

Liška Jan

Žďárského 214

674 01 Třebíč

 
 

tel.: +420 568 840 790

mobil: +420 602 758 214

e-mail: info@thermospor.cz

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.

 

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  +420 602 758 214
     
  info@thermospor.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT