CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
SK
 

Společně to zvládneme i na dálku

Milí zákazníci,

 

zdraví a bezpečnost všech jsou pro nás vždy na prvním místě, proto jsme také přijali důležitá opatření, která se týkají například zákazu služebních cest našich zaměstnanců. Části zaměstnanců bylo umožněno pracovat z domu, s cílem omezit rizika šíření nákazy. Všem zaměstnancům společnosti Climax byly distribuovány roušky a externím dopravcům, kteří k nám přivážejí zboží, předáváme leták s bezpečnostními pravidly.

 

Může se však stát, že v souvislosti s přijatými opatřeními a omezeným zásobováním, např. kvůli kolonám na hranicích a omezenému pohybu osob, může dojít z naší strany ke zpoždění dodávek montážním firmám a prodejcům ve vašem regionu. Za případná zdržení se předem omlouváme. Vždy se snažíme najít cestu a způsob, jak materiál pro výrobu i hotové výrobky dopravit k zákazníkům včas.

 

V případě objednávek se, prosím, obracejte na naše prodejce, kteří jsou pro Vás stále na příjmu online nebo telefonicky a mají vždy aktuální informace.

 

Stínění si můžete vybrat z pohodlí domova a odeslat nám online cestou nezávaznou poptávku. Naši prodejci, kteří stále zaměřují a montují stínění, se s Vámi po obdržení poptávky co nejdříve spojí a společně se domluvíte na dalším postupu.

 

Děkujeme a buďte všichni zdraví. 

 

Váš Climax

 

 
 
 
 

THERMOSPOR

Liška Jan

Žďárského 214

674 01 Třebíč

 
 

tel.: +420 568 840 790

mobil: +420 602 758 214

e-mail: info@thermospor.cz

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.

 

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  +420 602 758 214
     
  info@thermospor.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT