CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
SK
 

S trendy látkovým stíněním od Climaxu oživíte každý domov

Moderní látkové rolety jsou už dnes nezanedbatelnou součástí našich interiérů. Nejenže je zkrášlí, ale také vás skvěle ochrání před slunečními paprsky a pohledy zvenčí. Navíc jsou nenáročné na údržbu. K jejich čištění vám totiž postačí vlhký hadřík a vysavač. Rolety jsou skvělým doplňkem v domácnostech, pracovnách i kancelářích. V nové kolekci látkového stínění od největšího českého výrobce stínění Climax najdete pestrou nabídku barev, provedení a druhů látek: od klasických, technických a dekorativních až po zcela zatemňující. Vybírat můžete až z 298 typů textilií, které jsou vhodné jak pro látkové rolety, tak i japonské posuvné stěny.

 

 

Snadná proměna bez nákladné rekonstrukce

 

Pořízením nového stínění rozzáříte a zmodernizujete interiér, a navíc zkrotíte sluneční paprsky, které přicházejí do místností zvenku. Látkové rolety nebo japonské posuvné stěny jsou ideálním doplňkem k venkovnímu stínění, ale i svěží alternativou ke klasickým vnitřním žaluziím.

 


Kombinace barev pro každý interiér

 


  U většiny domácností převažují v interiéru na zdech, nábytku i doplňcích bílé, černé a šedé odstíny. Proto se nemusíte bát při výběru stínění kombinovat barvy a vzory. Jestli jste zastáncem neutrálních a přírodních barev, najdete je také v širokém zastoupení. Přírodní barvy dodají interiéru jemnější ráz a zútulní jej.

 

 

Pro ložnice stínění den a noc nebo blackout

 

Do ložnic jsou nejideálnější zatemňující, tzv. blackoutové látky. Jsou to látky se speciální vrstvou, která nepropustí sluneční paprsky během dne, a tím zabrání prostupu tepla do pokoje a zároveň vám zajistí naprosté soukromí. V nové kolekci látek Climax najdete 62 blackoutových látek.

 

Pro dekoraci ložnic se také skvěle hodí roleta v provedení den a noc, která v sobě kromě zajímavého dekorativního efektu ukrývá hned dvě funkce zároveň. Celé její kouzlo spočívá v tom, že látka je dvojitá a střídají se na ní plné pruhy s průsvitnými. Když si pohrajete s jejich kombinací, získáte buď úplné zatemnění, nebo jen zastínění: pokud se plné a průsvitné pruhy střídají, světlo částečně proniká do interiéru. Pokud plné pruhy na přední i zadní látce na sebe navazují, docílíte úplného zatemnění, kdy dovnitř nepronikne ani paprsek, natož zvědavé pohledy sousedů. Kolekce „UNI & ZEBRA" nabízí 77 jednobarevných látek a 41 pruhovaných látek typu Zebra.

 

Pro klidnější a delší spánek jsou vhodné rolety v modré barvě. Barva nebe a vody totiž dokonale uklidňuje, snižuje tep a zlepšuje spánek. Podle výzkumu Centra spánku v Edinburghu se lidé v modrých ložnicích budí šťastnější a odpočinutější.

 

 

Obývací pokoj pro celou rodinu


Obývací pokoje jsou místem, kde se schází celá rodina, kde se odpočívá nebo kde trávíme čas s našimi přáteli. Je to místo, které na nás musí působit především útulně a příjemně. Právě proto jsou v obývacím pokoji stále více oblíbené neutrální tlumené barvy, jako například krémová, šedá, hnědá, nebo bílá. Efektním stíněním pro každý obývací pokoj se stane látková roleta s pruhovanou látkou Zebra.

 


 

 

 

Kuchyně plná barev  Červená a oranžová jsou barvami kuchyní. Obě tyto dost výrazné barvy ovlivňují chuť k jídlu. Mají stimulační účinky a podporují procesy v těle, včetně trávení. Není dobré to s nimi ale přehánět. Na velkých oknech a v pestrých odstínech by mohly působit až agresivně. Do kuchyní je vhodná také žlutá barva, která místnost rozjasní. Naopak pozor na zelenou barvu, které se raději vyhněte. V kolekci „DESIGN" je v nabídce 85 moderních vzorovaných látek, se kterými můžete originálně oživit a dekorovat nejenom kuchyně.

 

 

V koupelně v naprostém soukromí


Pro koupelny jsou ideální materiály, které jsou odolné proti vlhkosti, a látky zatemňující. Můžete zde použít látky poloprůhledné, protože poskytují jak soukromí, tak i světlo. Zároveň tak zabráníte zvědavým pohledům sousedů. Pro koupelny jsou vhodné jak látky typu Screen a Soltis, tak i látky z kolekce UNI.

 


 

 

 

Kanceláře snů


Poloprůhledné rolety jsou ideální i pro kancelářská okna. Snižují tok světla, tlumí sluneční paprsky a teplotu v místnosti během dne. Barvu stínění doporučujeme sladit s firemní barvou, čímž uděláte dobrý dojem na každého příchozího.

 

Japonské posuvné stěny v bílé barvě, kterými bez stavebních úprav předělíte prostory, můžete využít ve zdravotnictví nebo v kadeřnických salónech, kde evokují pořádek a čistotu. Naopak červená barva je barvou energie a je vhodná pro restaurace a obchody s potravinami. Zdůrazníte s nimi dynamičnost a energičnost. Pokud chcete v lidech vyvolat jistotu, vsaďte na odstíny hnědé.

 

 


 

 

Proč použít látkové stínění?


 

Výběr textilií v nové kolekci lákového stínění je široký a uspokojí i vaše nejnáročnější požadavky. Při správném výběru k sobě budou látky krásně ladit a vzájemně se doplňovat se zbytkem interiéru. Nová kolekce v sobě snoubí funkčnost, jednoduchost a je zkrátka trendy. S látkovým stíněním od Climaxu oživíte nejen každý interiér, ale vykouzlíte si ještě útulnější domovy.

 


 
 
 
 

THERMOSPOR

Liška Jan

Žďárského 214

674 01 Třebíč

 
 

tel.: +420 568 840 790

mobil: +420 602 758 214

e-mail: info@thermospor.cz

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.

 

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  +420 602 758 214
     
  info@thermospor.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT