O nás

Firma Liška Jan THERMOSPOR –ELSO vznikla v listopadu roku 1992 s hlavním předmětem podnikání montáž těsnění oken a dveří a montáž žaluzií. Postupem času docházelo k rozšiřování činností o obchodní činnosti, izolatérství, vybavování interiérů, montáže obkladů apod.

V roce 1999 se firma Liška Jan rozšířila o oblast poskytování záručních a pozáručních oprav elektrospotřebičů, včetně prodeje náhradních dílů – elektroservis ELSO. Tento původně zcela odlišný druh činnosti od všech původních se nakonec ukázal také jako velmi perspektivní a důležitý ve využívání kvalifikovaných odborníků z oboru elektro při montáži žaluzií, markýz a rolet s elektrickým ovládáním, což představuje v současné době strmě rostoucí trend v oblasti stínící techniky.

Do roku 2005 obě části firmy sídlily na Žerotínově náměstí v Třebíči, poblíž městského centra.

Zvyšující se poptávka v oblasti oken, parapetů, plastových obkladů i žaluzií vedla k rozšíření sortimentu a poskytovaných služeb, které však ve stávajících prostorách uvnitř města nebylo možné realizovat, především díky problémům s příjezdem a parkováním. Tato skutečnost vedla k přestěhování firmy do nového objektu o rozloze 1100 m2 na ulici Žďárského 214, kde větší prostory umožňují příjezdy kamionů dovážející plastová okna, plastové obklady, parapety, žaluzie, markýzy a také skladování tohoto zboží ve větším množství.