Vnitřní parapety dřevotřískové

Vnitřní parapety jsou význačným doplňkem moderních interiérů, neplní pouze funkci ukončení zdiva, ale svým vzhledem a barevnou škálou výrazně zasahují do vzhledu interiérů. Parapety se vyznačují jednoduchou montáží bez potřeby speciálních nástrojů, okenní parapet lze:

  • přilepit (PU pěna, silikonové tmely, nebo PUR pěny)
  • připevnit pomocí konzol.

 

V případě instalace nad zdrojem tepla doporučujeme vzdálenost min. 20 cm mezi parapetem a tepelným zdrojem, spára mezi parapetem a oknem musí být zakryta dokončovacím profilem nebo utěsněna silikonem, aby nedocházelo k průniku vlhkosti, konečný efekt dotváří připevnění bočních koncových krytek.

 

Parapety jsou určeny pro vnitřní užití v obytných prostorách a provozech. Horní krycí vrstva je vysokotlaký laminát HPL o síle 0,6 mm lepený na dřevotřískovou desku, na spodní straně parapetu je použit kvalitní vlhkuodolný impregnovaný materiál, jeho vlastnosti umožňují snadné a kvalitní opracování, výrazně vyšší přilnavost k montážním materiálům. Při montáži i po ukončení montáže nesmí vlhkost vzduchu v místnosti přesáhnout 60%.

 

Parapety upravujeme na míru podle požadavků zákazníka

       profil200_120
  Výrobní šířka h : 150 mm - 600 mm
  Výrobní délka: 4050 mm
  Tloušťka s : 19 mm

 

 

 

 

 

 

 

Dekory dřevotřískových parapetů:

bílá šedá uni kraket carera třešeň mahagon javor buk olše sv. dub tm.dub
int-bila_02  int-seda-uni   int-kraket int-mramor-carrera  int-tresen  int-mahagon int-javor int-buk int-olse int-dub-svetly int-dub-tmavy

 Ke stažení:

Ceník