Plastové ploty z dutých komůrkových profilů 80 x 32 mm

Plastové profily jsou vyrobeny z tvrzeného vytlačovaného PVC, jsou díky prostorové konstrukci dostatečně tuhé a tvarově stálé, vysoká kvalita surovin zaručuje maximální odolnost vůči vnějším klimatickým vlivům a umožňuje použití i do extrémních podmínek (déšť, mráz, sluneční záření, sníh) a profily přitom nemají žádné nároky na dodatečnou povrchovou úpravu.

Široká škála jednotlivých typů profilů umožňuje individuální řešení oplocení včetně výroby vrat, bran a branek. Kompletní plotová pole pak lze montovat ke zděným, betonovým či kovovým apod. konstrukcím.

 

Hlavní přednosti plastových plotů jsou: 

  • Ploty vypadají velmi esteticky, mají příjemný, hladký povrch, kterýstále dobře vypadá a výborně odolává znečištění
  • Montáž plastové plotu je rychlá a snadná, samotné profily lze snadno opracovávat, vrtat a spojovat. Vzhledem k jejich nízké hmotnosti se s nimi také lehce manipuluje.
  • Plastový plot prakticky nevyžaduje žádnou údržbu. Na rozdíl od dřevěných materiálů odpadá pravidelné broušení a obnovování nátěrů.

 

Nabízíme 6 barevných variant plotových profilů, které jsou probarvené ve hmotě a celou řadu plotových profilů potažených fólií Renolit. Z foliovaných profilů je ve standardní nabídce fólie zlatý dub, ploty s jiným dekorem fólie jsou na dotaz.

Fólie Zl. Dub Zl. Dub Bílá Ořech Třešen Sv. dřevo Tm. Hnědá
ploty-barvy-110_zl_dub_folie_small ploty-barvy-160_zl_dub_small untitled untitled2 untitled3 untitled4 untitled1

 

Ke stažení: 

Leták

 

 

Realizace: