Čalounění dveří

Naše firma se zabývá prodejem a montáží koženkového čalounění dveří. Koženkové čalounění dveří nevyžaduje žádnou extrémní údržbu a je stále populárním produktem, bývá často aplikováno také na dveře zánovní a ne pouze jako renovace dveří starých. Montáž čalounění je možná z jedné nebo z obou stran dveří, není však určeno pro venkovní použití (míněno venkovní povětrnostní vlivy).

 

1) Standardní čalounění dveří

 Toto čalounění je složeno ze silné vrstvy molitanu, jenž je prošit společně s koženkou dle požadovaného vzoru a rozměrů dveří. Základem celé renovace je relativně snadná a rychlá montáž, kterou by měla zvládnout dle přiloženého návodu většina domácích kutilů. Každé balení obsahuje čalounické hřebíčky a gumovou šňůru potřebnou k montáži jako obvodové těsnění. 

 Rozměry (standardní čalounění dveří):

  • 80x200 cm - rozměr molitanu je 80x200, rozměr koženky 92 - 96 x 212 - 216cm
  • 90x200 cm - rozměr molitanu je 90x200, rozměr koženky 102 - 106 x 222 - 226cm

 Orientační cena montáže standardního čalounění dveří je cca 900,- Kč (za materiál a montáž), bez DPH a bez dopravy.

 

2) Zakázkové čalounění dveří

Zakázkové čalounění dveří je dodáváno na samonosném rámu přesně dle přání zákazníka. Čalouněný rám je připraven pro snadné osazení štítků kliky, případně dveřního kukátka. Vnitřní konstrukce nosného rámu je tvořena s ohledem na zvýšení zvukové a tepelné izolace

 Orientační cena montáže zakázkového čalounění dveří  je cca 4.000,- Kč (za materiál a montáž), bez DPH a bez dopravy.